Pore Cleaner Kullanımı, PoreCleaner Nasıl Kullanılır

Pore Cleaner Nasıl Kullanılır

Pore cleaner kullanımı

Kullanımı son derece basit cilt bakım ürünüdür.

Kullanıma başlamadan önce yüzünüzü ılık su ile yıkayıp temiz bir havluyla cildinizi kurutunuz. Kuruttuktan sonra nemlendirici krem sürüp 15 dakika beklemeniz önerilir. Bekleme bittikten sonra pore cleaner kullanımı yapmaya başlayabilirsiniz. Yüzünüze masaj yapar gibi gezdiriniz. İşte bu kadar kolay bir kullanımı vardır. Porecleaner kullanımı yaptıktan sonra bizim önerimiz cilt besleyici serumla desteklemenizdir. Kullanım önerisi bu şekildedir.

Nasıl Çalışır
Ürün sarjla değil pil ile çalışmaktadır. 1 adet kalem pille çalışır.

Yan etkileri

Pore cleaner yan etkileri ile ilgili tarafımıza şimdiye kadar bir şikayet ya da bilgi ulaşmamıştır. Bu zamana kadar görülmüş bir yan etkisi olmamıştır.

Daha fazla kullaım ile ilgili merak ettikleriniz varsa bize danışabilirsiniz.

Yüz temizleci kit porecelaner kullanımı ile ilgili bilgi verdikten sonra şimdi biraz uyarılar ile ilgili bilgi verecek olur isek:

Uyarılar

Ürünü güvenli yerlere saklayınız.
Kullanmaya başlamadan önce mutlaka kutu üzerinde yer alan ya da içerisinde çıkan kullanım bilgilerini dikkatlice okuyunuz. Kullanım önerilerine uymanızı tavsiye ederiz.
Suya temas ettirmekten kaçınız.
Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Bu sayfamızda poreclaner, pore cleaner kullanımı, nasıl kullanılır, kullanım bilgileri, yan etkileri ve uyarılar hakkında bilgi verildi. Satın almak isteyenler menü aracılığı ile sipariş ver sekmesine girerek siparişlerini verebilirler.

Yorum Yazın
Poreclaeaner, pore cleaner Türkiye, pore cleaner nedir, ne işe yarar, faydaları, kullanımı, kullananlar, fiyatı, kampanya, nerede satılır, satış yeri, kapıda ödeme hepsi porecleanertr adresinde.